Wagtail - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Wagtail search promotions
et: Wagtail otsingu kuulutamised

en: Search term(s)/phrase
et: Otsingutermin (id) / fraas

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
et: Sisestage kogu otsingustring sobitamiseks. Teie reklaamitud tulemuste kuvamiseks on vajalik täpne vaste, metamärke EI lubata.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
et: Palun täpsustage vähemalt üks otsingu termin.

en: Query Daily Hits
et: Päringu Igapäevased Kordused

en: page
et: leht

en: description
et: kirjeldus

en: search promotion
et: otsingu kuulutamine

en: Add search promotion
et: Lisa otsingu kuulutus

en: Add search pick
et: Lisa otsingu valik

en: Save
et: Salvesta

en: Delete %(query)s
et: Kustuta %(query)s

en: Delete
et: Kustuta

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
et: Kas soovite kindlasti kustutada selle otsingutermini kõik reklaamitud tulemused?

en: Yes, delete
et: Jah, kustuta

en: Editing %(query)s
et: Muudan %(query)s

en: Editing
et: Muutmine

en: Move up
et: Mine üles

en: Move down
et: Mine alla

en: Promoted search results
et: Reklaamitud otsingutulemus

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
et:  Vabandust, mitte ükski reklaamitud tulemus ei sobi "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
et:  Reklaamitud tulemusi pole loodud. Lisa <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">üks</a>?

en: Popular search terms
et: Populaarsed otsinguterminid

en: Search
et: Otsing

en: Terms
et: Terminid

en: Views (past week)
et: Vaatamised (eelmine nädal)

en: No results found
et: Tulemusi ei leitud

en: Choose from popular search terms
et: Valige populaarsete otsinguterminite hulgast

en: External link
et: Väline link

en: None
et: mitte ühtegi

en: Search Terms
et: Otsinguterminid

en: Add new promoted result
et: Lisa uus reklaamitud otsingutulemus

en: Search term(s)
et: Otsingutermin(id)

en: Promoted results
et: Reklaamitud tulemused

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
et: Toimetaja valikud '%(query)s' jaoks loodi.

en: Edit
et: Muuda

en: Recommendations have not been created due to errors
et: Soovitusi ei loodud vigade tõttu.

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
et: Toimetaja valikud '%(query)s' jaoks uuendati.

en: Recommendations have not been saved due to errors
et: Soovitusi ei salvestatud vigade tõttu.

en: Editor's picks deleted.
et:  Toimetaja valikud kustutatud.
