Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (51 entries)

en: Wagtail search promotions
hr_HR: Wagtail promoviranje pretraga

en: Search term(s)/phrase
hr_HR: Izraz(i)/fraza za pretraživanje

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
hr_HR: Unesite puni izraz za pretraživanje. Potrebno je potpuno podudaranje kako bi se prikazali Promovirani Rezultati, zamjenski znakovi NISU dozvoljeni.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
hr_HR: Molimo navedite barem jednu preporuku za ovaj pojam.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
hr_HR: Potrebno je unijeti tekst vanjske poveznice ako uneste URL vanjske poveznice.

en: You must recommend a page OR an external link.
hr_HR: Potrebno je preporučiti stranicu ILI vanjsku poveznicu.

en: Please only select a page OR enter an external link.
hr_HR: Molimo odaberite samo stranicu ILI vanjsku poveznicu.

en: Query Daily Hits
hr_HR: Dnevni pregledi za upit

en: page
hr_HR: stranica

en: Choose an internal page for this promotion
hr_HR: Odaberite unutarnju stranicu za promociju

en: External link URL
hr_HR: URL vanjske poveznice

en: Alternatively, use an external link for this promotion
hr_HR: Ili iskoristite vanjsku poveznicu za promociju

en: description
hr_HR: opis

en: Applies to internal page or external link
hr_HR: Za unutarnju stranicu ili vanjsku poveznicu

en: search promotion
hr_HR: Promocija pretraživanja

en: Add search promotion
hr_HR: Dodaj promociju

en: Add search pick
hr_HR: Dodaj promovirani rezultat

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
hr_HR: <p> Promovirani rezultati pretraživanja su način za preporuku određenih stranica ili vanjskih poveznica koje se možda neće priordno pojaviti pri vrhu u rezultatima pretraživanja. Npr. preporuka glavne stranice za donacije korisniku koji pretražuje manje učestao pojam "<em>darivanje</em>".</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
hr_HR: <p>Polje "Pojam(ovi)/fraze" mora sadržavati puni i točan pojam za koji se prepručuje rezultat, <em>uključujući</em> bilo kakve tipfelere/greške. Kao pomoć, možete izabrati pojam za pretraživanja koji je popularan među korisnicima vašeg sjedišta.</p>

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Delete %(query)s
hr_HR: Izbriši %(query)s

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati sve promovirane rezultate za ovaj pojam?

en: Yes, delete
hr_HR: Da, izbriši

en: Editing %(query)s
hr_HR: Uređivanje %(query)s

en: Editing
hr_HR: Uređivanje

en: Move up
hr_HR: Pomakni gore

en: Move down
hr_HR: Pomakni dolje

en: Recommended search result
hr_HR: Preporučeni rezultat pretraživanja

en: Promoted search results
hr_HR: Promovirani rezultati pretraživanja

en: Add a recommended result
hr_HR: Dodaj preporučeni rezultat

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
hr_HR: Nažalost nisu pronađeni promovirani rezultati koji odgovaraju "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
hr_HR: Nema postavljenih promoviranih rezultata. Zašto ne <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">dodate jedan</a>?

en: Popular search terms
hr_HR: Popularni pojmovi za pretraživanje

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Terms
hr_HR: Pojmovi

en: Views (past week)
hr_HR: Pregledi (prošli tjedan)

en: No results found
hr_HR: Nema pronađenih rezultata

en: Choose from popular search terms
hr_HR: Odaberi među popularnim pojmovima

en: External link
hr_HR: Vanjska poveznica

en: None
hr_HR: Prazno

en: Search Terms
hr_HR: Pojmovi za pretraživanje

en: Add new promoted result
hr_HR: Dodaj novi promovirani rezultat

en: Search term(s)
hr_HR: Pojam(ovi) za pretraživanje

en: Promoted results
hr_HR: Promovirani rezultati

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
hr_HR: Izbor urednika za '%(query)s' je stvoren.

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Recommendations have not been created due to errors
hr_HR: Nije moguće stvoriti preporuke zbog grešaka

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
hr_HR: Izbor urednika za '%(query)s' je ažuriran.

en: Recommendations have not been saved due to errors
hr_HR: Nije moguće sačuvati preporuke zbog grešaka

en: Editor's picks deleted.
hr_HR: Izbor urednika je izbrisan.
