Wagtail - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Search term(s)/phrase
lt: Paieškos terminas(ai)/frazė

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
lt: Įveskite pilną paieškos tekstą  kuris atitiktų. Tikslus atitikmuo reikamas kad jūsų reklamuojami rezultatai būtų atvaizduoti, laisvaženkliai neleidžiami.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
lt: Prašome pateikti bent vieną rekomendaciją šiam paieškos terminui.

en: Query Daily Hits
lt: Kasdieninių paspaudimų užklausa

en: page
lt: puslapis

en: description
lt: apibūdinimas

en: search promotion
lt: paieškos reklama

en: Add search promotion
lt: Pridėti paieškos reklamą

en: Add search pick
lt: Pridėti paieškos pasirinkimą

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Delete %(query)s
lt: Ištrinti %(query)s

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus reklamuojamus rezultatus šiam paieškos terminui?

en: Yes, delete
lt: Taip, ištrinti

en: Editing %(query)s
lt: Redaguojama %(query)s

en: Editing
lt: Redagavimas

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Promoted search results
lt: Reklamuojami paieškos rezultatai

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
lt: Atsiprašome, jokie reklamuojami rezultatai neatitiko <em>"%(query_string)s"</em>

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
lt: Nebuvo sukurti jokie reklamuojami rezultatai. Kodėl gi <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">nesukūrus vieno</a>?

en: Popular search terms
lt: Populiarūs paieškos terminai

en: Search
lt: Ieškoti

en: Terms
lt: Terminai

en: Views (past week)
lt: Peržiūros (paskutinę savaitę)

en: No results found
lt: Nerasta jokių rezultatų

en: Choose from popular search terms
lt: Pasirinkite iš populiarių paieškos terminų

en: External link
lt: Išorinė nuoroda

en: None
lt: Joks

en: Search Terms
lt: Paieškos terminai

en: Add new promoted result
lt: Pridėti naują reklamuojamą rezultatą

en: Search term(s)
lt: Paieškos terminas(ai)

en: Promoted results
lt: Reklamuojami rezultatai

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
lt: Redaktoriaus pasirinkimai '%(query)s' sukurti.

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Recommendations have not been created due to errors
lt: Rekomendacijos nebuvo sukurtos dėl klaidų

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
lt: Redaktoriaus pasirinkimai '%(query)s' atnaujinti.

en: Recommendations have not been saved due to errors
lt: Rekomendacijos nebuvo išsaugotos dėl klaidų

en: Editor's picks deleted.
lt: Redaktoriaus pasirinkimai ištrinti.
