Wagtail - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Search term(s)/phrase
lv: Meklēšanas termins(i)/frāze

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
lv: Ievadiet pilnu meklējamo frāzi. Precīza atbilstība ir nepieciešama lai parādītu Jūsu reklamētos rezultātus, aizstājējzīmes NAV atļautas.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
lv: Lūdzu norādiet vismaz vienu rekomendāciju šim meklēšanas vaicājumam

en: Query Daily Hits
lv: Dienas sasniegtie vaicājumi

en: page
lv: lapa

en: Save
lv: Saglabāt

en: Delete %(query)s
lv: Dzēst %(query)s

en: Delete
lv: Dzēst

en: Yes, delete
lv: Dzēst

en: Editing %(query)s
lv: Labo %(query)s

en: Editing
lv: Labošana

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Move down
lv: Uz leju

en: Popular search terms
lv: Populāri meklēšanas termini

en: Search
lv: Meklēt

en: Terms
lv: Termini

en: Views (past week)
lv: Skatījumi (pagājusī nedēļa)

en: No results found
lv: Nav rezultātu

en: Choose from popular search terms
lv: Izvēlēties starp populāriem meklēšanas terminiem

en: External link
lv: Ārēja saite

en: None
lv: Nav

en: Search Terms
lv: Meklēšanas termini

en: Search term(s)
lv: Meklēšanas termins(i)

en: Edit
lv: Labot

en: Recommendations have not been created due to errors
lv: Ieteikumus nevarēja izveidot kļūdu dēļ

en: Recommendations have not been saved due to errors
lv: Ieteikumi netika saglabāti kļūdu dēļ.
