Wagtail - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Search term(s)/phrase
mn: Хайлтын утга(ууд)/өгүүлбэр

en: page
mn: хуудас

en: description
mn: тайлбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Delete %(query)s
mn: %(query)s устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Yes, delete
mn: Тийм, устга

en: Editing %(query)s
mn: %(query)s засч байна

en: Editing
mn: Засч байна

en: Move up
mn: Дээшээ зөөх

en: Move down
mn: Доошоо зөөх

en: Popular search terms
mn: Түгээмэл хайлтын утга

en: Search
mn: Хайлт

en: Terms
mn: Утгууд

en: Views (past week)
mn: Үзэлт (өнгөрсөн долоо хоногийн)

en: No results found
mn: Үр дүн олдсонгүй

en: Choose from popular search terms
mn: Түгээмэл хайлтын утгуудаас сонгох

en: External link
mn: Гадаад холбоос

en: None
mn: Хоосон

en: Search Terms
mn: Хайлтын утгууд

en: Search term(s)
mn: Хайлтын утга(утгууд)

en: Edit
mn: Засах
