Wagtail - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Search term(s)/phrase
my: အသုံးအနှုန်း(များ)/ပုဒ်ဖြတ်ကို ရှာပါ

en: Query Daily Hits
my: နေ့စဥ်စုံစမ်းမှုအရေအတွက်

en: Save
my: သိမ်းဆည်းပါ

en: Delete
my: ဖျက်သိမ်းပါ

en: Yes, delete
my: ဟုတ်ပြီ၊ ဖျက်သိမ်းပါ

en: Editing
my: ပြင်ဆင်နေသည်

en: Popular search terms
my: ခေတ်စားသောရှာဖွေရေးအသုံးအနှုန်းများ

en: Search
my: ရှာဖွေရေး

en: Terms
my: အသုံးအနှုန်းများ

en: Views (past week)
my: ကြည့်ရှုမှုများ (ယခင်အပတ်)

en: No results found
my: ဘယ်ရလဒ်မှ ရှာမတွေ့ပါ

en: Choose from popular search terms
my: ခေတ်စားသောရှာဖွေရေးအသုံးအနှုန်းများမှ ရွေးချယ်ပါ

en: Edit
my: ပြင်ဆင်ပါ
