Wagtail - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: Wagtail search promotions
nl: Wagtail zoek promoties

en: Search term(s)/phrase
nl: Zoekterm(en)/uitdrukking

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
nl: Voer de volledige zoekterm in. Een exacte match is nodig om gepromote resultaten te kunnen tonen, wildcards zijn NIET toegestaan.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
nl: Geef minimaal één aanbeveling op voor deze zoekterm.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
nl: Je moet ook een link tekst invoeren als je een externe link invoert.

en: You must recommend a page OR an external link.
nl: Je moet een pagina OF externe link aanbevelen.

en: Please only select a page OR enter an external link.
nl: Kies alsjeblieft alleen een pagina OF externe link.

en: Query Daily Hits
nl: Aantal dagelijkse zoekopdrachten

en: page
nl: pagina

en: Choose an internal page for this promotion
nl: Kies een interne pagina voor deze promotie

en: External link URL
nl: Externe link URL

en: Alternatively, use an external link for this promotion
nl: Gebruik anders een externe link voor deze actie

en: description
nl: omschrijving

en: Applies to internal page or external link
nl: Geldt voor interne pagina of externe link

en: search promotion
nl: zoekpromotie

en: Add search promotion
nl: Voeg een zoekwoord-promotie toe

en: Add search pick
nl: Voeg een zoekterm toe

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
nl: <p>Aanbevolen zoekresultaten zijn een manier om specifieke pagina's of externe links aan te bevelen die organisch mogelijk niet hoog in de zoekresultaten verschijnen. U kunt bijvoorbeeld uw primaire donatiepagina aanbevelen aan een gebruiker die zoekt met de minder gebruikelijke term "<em>geven</em>".</p>

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
nl: <p>Het 'Zoekterm(en)' veld moet een volledige zoekterm, <em>inclusief</em> mogelijk spelfouten/gebruikersfouten bevatten waarvoor u een aanbevolen resultaat wilt instellen. Om te helpen kunt u kiezen uit populaire zoektermen van gebruikers van de website.</p>

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete %(query)s
nl: Verwijder %(query)s

en: Delete
nl: Verwijder

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
nl: Weet je zeker dat je alle aanbevolen zoekresultaten voor deze zoekterm wilt verwijderen?

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijder

en: Editing %(query)s
nl: Bewerken van %(query)s

en: Editing
nl: Wijzigen

en: Move up
nl: Verplaats naar boven

en: Move down
nl: Verplaats naar beneden

en: Recommended search result
nl: Aanbevolen zoekresultaat

en: Promoted search results
nl: Gepromoveerde zoekresultaten

en: Add a recommended result
nl: Voeg een aanbevolen resultaat toe

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
nl: Sorry, geen gepromoveerde resultaten komen overeen met de zoekterm "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
nl: Er zijn nog geen gepromoveerde zoekresultaten aangemaakt. Waarom <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">voeg je er niet een toe</a>?

en: No promoted results have been created.
nl: Er zijn nog geen gepromoveerde resultaten aangemaakt.

en: Popular search terms
nl: Populaire zoektermen

en: Search
nl: Zoeken

en: Terms
nl: Termen

en: Views (past week)
nl: Weergaves (afgelopen week)

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Choose from popular search terms
nl: Kies uit populaire zoektermen

en: External link
nl: Externe link

en: None
nl: Geen

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: Add new promoted result
nl: Voeg een gepromoveerd resultaat toe

en: Search term(s)
nl: Zoekterm(en)

en: Promoted results
nl: Gepromoveerde resultaten

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
nl: Editor aanbevelingen voor '%(query)s' aangemaakt.

en: Edit
nl: Wijzig

en: Recommendations have not been created due to errors
nl: Aanbevelingen zijn vanwege fouten niet aangemaakt.

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
nl: Editor aanbevelingen voor '%(query)s' gewijzigd.

en: Recommendations have not been saved due to errors
nl: Aanbeveling is niet opgeslagen door fouten

en: Editor's picks deleted.
nl: Editor aanbevelingen verwijderd.
