Wagtail - en to pl translation catalogue (49 entries)

en: Wagtail search promotions
pl: Wyszukiwanie promowanych Wagtail

en: Search term(s)/phrase
pl: Frazy wyszukiwania

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
pl: Wprowadź pełną frazę wyszukania do porównania. Dokładne porównanie jest wymagane żeby twoje wybory redakcji były wyświetlone, symbol wieloznaczności jest niedozwolony.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
pl: Proszę podaj conajmniej jedną rekomendację dla tej frazy wyszukiwania.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
pl: Musisz wprowadzić tekst opisu linka, jeśli wprowadzasz URL linka zewnętrznego.

en: You must recommend a page OR an external link.
pl: Musisz polecić stronę LUB zewnętrzny link.

en: Please only select a page OR enter an external link.
pl: Proszę tylko wybrać stronę LUB podać zewnętrzny link.

en: Query Daily Hits
pl: Dzienny licznik frazy

en: page
pl: strona

en: Choose an internal page for this promotion
pl: Wymierz wewnętrzną stronę dla tej promocji

en: External link URL
pl: URL linka zewnętrznego

en: Alternatively, use an external link for this promotion
pl: Alternatywnie użyj linka zewnętrznego dla tej promocji

en: description
pl: opis

en: Applies to internal page or external link
pl: Dotyczy wewnętrznej strony lub linka zewnętrznego

en: search promotion
pl: wyszukaj promowane

en: Add search promotion
pl: Dodaj wyszukiwanie promowane

en: Add search pick
pl: Dodaj wybór wyszukiwania

en: Save
pl: Zapisz

en: Delete %(query)s
pl: Usuń %(query)s

en: Delete
pl: Usuń

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie promowane wyniki dla tej frazy wyszukiwania?

en: Yes, delete
pl: Tak, usuń

en: Editing %(query)s
pl: Edycja %(query)s

en: Editing
pl: Edytujesz

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Move down
pl: Przesuń w dół

en: Recommended search result
pl: Polecane wyniki wyszukiwania

en: Promoted search results
pl: Promowane wyniki wyszukiwania

en: Add a recommended result
pl: Dodaj polecany wynik

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
pl: Przykro nam, żadne promowane wyniki nie spełniają wyszukiwania "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
pl: Nie zostały utworzone żadne promowane wyniki. Dlaczego nie <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s"> dodać  jednego</a>

en: Popular search terms
pl: Popularne wyszukiwania

en: Search
pl: Szukaj

en: Terms
pl: Frazy

en: Views (past week)
pl: Odsłony (poprzedni tydzień)

en: No results found
pl: Nie znaleziono

en: Choose from popular search terms
pl: Wybierz z popularnych fraz wyszukiwania

en: External link
pl: Link zewnętrzny

en: None
pl: Brak

en: Search Terms
pl: Frazy wyszukiwania

en: Add new promoted result
pl: Dodaj nowy promowany wynik

en: Search term(s)
pl: Frazy wyszukiwania

en: Promoted results
pl: Promowane wyniki

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
pl: Stworzono wybór redakcji dla '%(query)s'

en: Edit
pl: Edytuj

en: Recommendations have not been created due to errors
pl: Rekomendacje nie zostały utworzone z powodu błędów

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
pl: Zaktualizowano wybór redakcji dla '%(query)s'.

en: Recommendations have not been saved due to errors
pl: Rekomendacje nie zostały zapisane z powodu błędów

en: Editor's picks deleted.
pl: Usunięto wybór redakcji.
