Wagtail - en to sk_SK translation catalogue (39 entries)

en: Search term(s)/phrase
sk_SK: Hľadať výrazy/frázy

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
sk_SK: Zadajte celý reťazec tak, aby zodpovedal hľadanému výrazu. Presná zhoda je potrebná na zobrazenie vašich propagovaných výsledkov, zástupné znaky nie sú povolené.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
sk_SK: Prosím definujte aspoň jedno odporúčanie pre tento výraz vyhladávania.

en: Query Daily Hits
sk_SK: Denné dotazy vyhľadávania

en: page
sk_SK: stránka

en: description
sk_SK: popis

en: search promotion
sk_SK: propagovanie vyhladávania

en: Add search promotion
sk_SK: Propagovať vyhladávanie

en: Add search pick
sk_SK: Pridať voľbu vyhladávania

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Delete %(query)s
sk_SK: Zmazať %(query)s

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť všetky propagované výsledky pre tento vyhľadávací výraz?

en: Yes, delete
sk_SK: Áno, zmazať

en: Editing %(query)s
sk_SK: Úprava %(query)s

en: Editing
sk_SK: Upraviť obrázok

en: Move up
sk_SK: Posunúť vyššie

en: Move down
sk_SK: Posunúť nižšie

en: Promoted search results
sk_SK: Propagované výsledky vyhladávania

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
sk_SK: Prepáčte, žiadne propagované výsledky nevyhovujú "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
sk_SK: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne propagované výsledky vyhľadávania. Prečo nevytvoriť <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">jeden výsledok</a>?

en: Popular search terms
sk_SK: Najviac hľadané výrazy

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Terms
sk_SK: Výrazy

en: Views (past week)
sk_SK: Zobrazení (posledný týždeň)

en: No results found
sk_SK: Žiadne výsledky hľadania

en: Choose from popular search terms
sk_SK: Vybrať z načastejšie hľadaných

en: External link
sk_SK: Externý odkaz

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Search Terms
sk_SK: Výrazy vyhladávania

en: Add new promoted result
sk_SK: Pridať nový propagovaný výsledok

en: Search term(s)
sk_SK: Hľadané výrazy

en: Promoted results
sk_SK: Propagované výsledky

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
sk_SK: Výbery Editora pre '%(query)s' boli vytvorené.

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Recommendations have not been created due to errors
sk_SK: Odporúčania nemôžu byť vytvorené kvôli chybám.

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
sk_SK: Výbery Editora pre '%(query)s' boli aktualizované.

en: Recommendations have not been saved due to errors
sk_SK: Odporúčania nemôžu byť uložené kvôli chybám.

en: Editor's picks deleted.
sk_SK: Výbery Editora vymazané.
