Wagtail - en to tet translation catalogue (38 entries)

en: Wagtail search promotions
tet: Wagtail buka promosaun

en: Search term(s)/phrase
tet: Buka termus / frase

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
tet: Tama buka hotu  talin ne'ebe  jogu. Jogu  lo-loos sei  presiza ba ita  promove resultadu se  hatudu, kartaun-fuik ne'ebe la permiti.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
tet: Favór ida espesífika rekomendasaun ida ba termu peskiza ida ne'e.

en: Query Daily Hits
tet:  Pergunta tula liman loro-loron

en: page
tet: Pájina

en: description
tet: Deskrisaun

en: search promotion
tet: Buka promosaun

en: Add search promotion
tet: Aumenta buka promosaun

en: Save
tet: Salva

en: Delete %(query)s
tet: Hamoos %(query)s

en: Delete
tet: Hamoos

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
tet: Ita iha serteza katak ita hakarak hamoos rezultadu hotu-hotu ne ' ebé promove rezultadu ba termu peskiza ida-ne'e ka lae?

en: Yes, delete
tet: Sin, hamoos

en: Editing %(query)s
tet: Hadia %(query)s

en: Editing
tet: Hadia

en: Move up
tet: Muda ba leten

en: Move down
tet: Muda ba karik

en: Promoted search results
tet: Promove rezultadu peskiza

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
tet: Deskulpa, rezultadu promove la korresponde " %(query_string)s 1"

en: Popular search terms
tet: Buka  termus populár

en: Search
tet: Buka

en: Terms
tet: Termus

en: Views (past week)
tet: Hatudu (semana kotuk)

en: No results found
tet: Resultadu lahetan

en: Choose from popular search terms
tet: Hili husi buka termus populár

en: External link
tet: Ligasaun externa

en: None
tet: La iha

en: Search Terms
tet: Termu peskiza

en: Add new promoted result
tet: Aumenta rezultadu foun ne'ebé promove

en: Search term(s)
tet: Termu(s) peskiza

en: Promoted results
tet: Rezultadu ne'ebé promove

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
tet: Hadia nain hatudu katak ba '%(query)s' kria tiha ona.

en: Edit
tet: Hadia

en: Recommendations have not been created due to errors
tet: Rekomendasaun la kria tiha ona tanba erru sira

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
tet: Hadia nain hatudu katak ba '%(query)s' atualiza.

en: Recommendations have not been saved due to errors
tet: Rekomendasaun la salva tiha ona tanba erru sira

en: Editor's picks deleted.
tet: Hadia nain hatudu katak hamoos tiha ona.
