Wagtail - en to ug translation catalogue (52 entries)

en: Wagtail search promotions
ug: Wagtail ئالىي ئىزدەش

en: Search term(s)/phrase
ug: ئىزدەيدىغان ئىبارە/ئاتالغۇ

en: Enter the full search string to match. An exact match is required for your Promoted Results to be displayed, wildcards are NOT allowed.
ug: ئىزدەيدىغان تولۇق ھەرپ تىزىقى كىرگۈزۈلىدۇ. ئالىي ئىزدەش نەتىجىسىنى كۆرسىتىشتە تولۇق ماس كېلىشى زۆرۈر، ئورتاق بەلگە ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
ug: بۇ ئىزدەيدىغان ئىبارىگە كەم دېگەندە بىر تەۋسىيە بەلگىلەڭ.

en: You must enter an external link text if you enter an external link URL.
ug: ئەگەر سىرتقى ئۇلانمىدىكى تور ئادرېسىنى كىرگۈزسىڭىز چوقۇم سىرتقى ئۇلانما تېكىستىنى كىرگۈزۈشىڭىز كېرەك.

en: You must recommend a page OR an external link.
ug: چوقۇم بىر بەت ياكى سىرتقى ئۇلانمىنى تەۋسىيە قىلىڭ.

en: Please only select a page OR enter an external link.
ug: پەقەت بىر بەتنى تاللاڭ ياكى سىرتقى ئۇلىنىشنى كىرگۈزۈڭ.

en: Query Daily Hits
ug: كۈندىلىك چېكىلىشىنى سۈرۈشتۈرۈش

en: page
ug: بەت

en: Choose an internal page for this promotion
ug: بۇ ئالىي ئىزدەشكە ئىچكى بەتتىن بىرنى تاللاڭ

en: External link URL
ug: سىرتقى ئۇلانما تور ئادرېسى

en: Alternatively, use an external link for this promotion
ug: ئۇنىڭدىن باشقا، بۇ ئالىي ئىزدەشكە سىرتقى ئۇلانمىدىن بىرنى ئىشلىتىدۇ

en: description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Applies to internal page or external link
ug: ئىچكى بەت ياكى سىرتقى ئۇلانمىنى قوللىنىدۇ

en: search promotion
ug: ئالىي ئىزدەش

en: Add search promotion
ug: ئالىي ئىزدەش قوش

en: Add search pick
ug: ئىزدەشكە خىللاش قوش

en: <p>Promoted search results are a means of recommending specific pages or external links that might not organically come high up in search results. E.g recommending your primary donation page to a user searching with the less common term "<em>giving</em>".</p>
ug: <p>ئالىي ئىزدەش نەتىجىسى بەلگىلەنگەن بەت ياكى سىرتقى ئۇلانمىنى تەۋسىيە قىلىشنىڭ ۋاسىتىسى بولۇپ، ئىشدەش نەتىجىسىدە ئورگانىك يۇقىرى كۆتۈرۈلمەسلىكى مۇمكىن. مەسىلەن ، ئاز ئۇچرايدىغان «<em>ئىئانە</ em>» دېگەن ئاتالغۇ بىلەن ئىزدەۋاتقان ئىشلەتكۈچىگە ئاساسىي ئىئانە بېتىڭىزنى تەۋسىيە قىلىڭ.

en: <p>The "Search term(s)/phrase" field below must contain the full and exact search for which you wish to provide recommended results, <em>including</em> any misspellings/user error. To help, you can choose from search terms that have been popular with users of your site.</p>
ug: <p> تۆۋەندىكى «ئىزدەش ئىبارىسى/ئاتالغۇ» بۆلىكىدە سىز تەۋسىيە قىلغان نەتىجىلەرنى تەمىنلىمەكچى بولغان تولۇق ۋە ئېنىق ئىزدەش بولۇشى كېرەك، ھەر قانداق ئىملا خاتالىقى/ئىشلەتكۈچى خاتالىقىنى <em>ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ</em>. ياردەم قىلىش ئۈچۈن، تور بېكىتىڭىزدە ئىشلەتكۈچىلەر ياقتۇرۇپ ئىزدىگەن ئاتالغۇلاردىن  تاللىيالايسىز. </p>

en: Save
ug: ساقلا

en: Delete %(query)s
ug: %(query)s نى ئۆچۈر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
ug: بۇ ئاتالغۇنىڭ بارلىق ئالىي ئىزدەش نەتىجىسىنى راستتىنلا ئۆچۈرەمسىز؟

en: Yes, delete
ug: ھەئە، ئۆچۈر

en: Editing %(query)s
ug: %(query)s تەھرىرلەۋاتىدۇ

en: Editing
ug: تەھرىرلەش

en: Move up
ug: يۇقىرىغا

en: Move down
ug: تۆۋەنگە

en: Recommended search result
ug: تەۋسىيە ئىزدەش نەتىجىسى

en: Promoted search results
ug: ئالىي ئىزدەش نەتىجىسى

en: Add a recommended result
ug: تەۋسىيە ئىزدەش نەتىجىسى قوش

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
ug: كەچۈرۈڭ، «<em>%(query_string)s</em>» غا ھېچقانداق ئالىي ئىزدەش نەتىجىسى ماس كەلمىدى

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
ug: ھېچقانداق ئالىي ئىزدەش نەتىجىسى قۇرۇلمىغان. نېمىشقا <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">بىرنى قۇر</a>مايسىز؟

en: No promoted results have been created.
ug: ھېچقانداق ئالىي ئىزدەش نەتىجىسى قۇرۇلمىغان.

en: Popular search terms
ug: ئالقىشلىق ئىزدەش ئاتالغۇسى

en: Search
ug: ئىزدە

en: Terms
ug: ئاتالغۇ

en: Views (past week)
ug: كۆرۈلۈشى (ئۆتكەن ھەپتە)

en: No results found
ug: ھېچقانداق نەتىجە تېپىلمىدى

en: Choose from popular search terms
ug: ئالقىشلىق ئىزدەش ئاتالغۇسىدىن تاللىنىدۇ

en: External link
ug: سىرتقى ئۇلانما

en: None
ug: يوق

en: Search Terms
ug: ئىزدەيدىغان ئاتالغۇ

en: Add new promoted result
ug: يېڭى ئالىي ئىزدەش نەتىجىسىنى قوش

en: Search term(s)
ug: ئىزدەيدىغان ئاتالغۇ

en: Promoted results
ug: ئالىي نەتىجە

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
ug: «%(query)s» ئۈچۈن تەھرىرلىگۈچ خىللىغانلىرى قۇرۇلدى.

en: Edit
ug: تەھرىر

en: Recommendations have not been created due to errors
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن تەۋسىيەنى قۇرغىلى بولمىدى

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
ug: «%(query)s» ئۈچۈن تەھرىرلىگۈچ خىللىغانلىرى يېڭىلاندى.

en: Recommendations have not been saved due to errors
ug: خاتالىق سەۋەبىدىن تەۋسىيەنى ساقلىغىلى بولمىدى

en: Editor's picks deleted.
ug: تەھرىرلىگۈچنىڭ خىللىغانلىرى ئۆچۈرۈلدى.
