Wagtail - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Wagtail search promotions
uk: Пошукова промоція Wagtail

en: Search term(s)/phrase
uk: Критерій(ї) пошуку/фраза

en: Please specify at least one recommendation for this search term.
uk: Будь ласка, задайте хоча б одну рекомендацію для цього пошукового терміну.

en: Query Daily Hits
uk: Щоденні Пошукові Хіти

en: page
uk: сторінка

en: description
uk: опис

en: search promotion
uk: просування у пошуку

en: Add search promotion
uk: Додати просування у пошуку

en: Add search pick
uk: Додати пошукову вибірку

en: Save
uk: Зберегти

en: Delete %(query)s
uk: Видалити %(query)s

en: Delete
uk: Видалити

en: Are you sure you want to delete all promoted results for this search term?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити усі промотовані результати для цієї пошукової фрази?

en: Yes, delete
uk: Так, видалити

en: Editing %(query)s
uk: Редагування %(query)s

en: Editing
uk: Редагування

en: Move up
uk: Перемістити нагору

en: Move down
uk: Перемістити вниз

en: Promoted search results
uk: Промотовані результати пошуку

en: Sorry, no promoted results match "<em>%(query_string)s</em>"
uk: Вибачте, відсутні промотовані результати для "<em>%(query_string)s</em>"

en: No promoted results have been created. Why not <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">add one</a>?
uk: Жодного промотованого результату не створено. Чому б не <a href="%(wagtailsearchpromotions_add_url)s">додати один</a>?

en: Popular search terms
uk: Популярні критерії пошуку

en: Search
uk: Пошук

en: Terms
uk: Критерії

en: Views (past week)
uk: Перегляди (останнього тижня)

en: No results found
uk: Результати не знайдені

en: Choose from popular search terms
uk: Оберіть з популярних критеріїв пошуку

en: External link
uk: Зовнішнє посилання

en: None
uk: Нічого

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: Add new promoted result
uk: Додати новий промотований результат

en: Search term(s)
uk: Пошуковий термін(и)

en: Promoted results
uk: Промотовані результати

en: Editor's picks for '%(query)s' created.
uk: Вибір редактора для '%(query)s' створений.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Recommendations have not been created due to errors
uk: Рекомендації не були створені через помилки

en: Editor's picks for '%(query)s' updated.
uk: Вибір редактора для '%(query)s' оновлений.

en: Recommendations have not been saved due to errors
uk: Рекомендації не були збережені через помилки

en: Editor's picks deleted.
uk: Вибір редактора видалений
