Wagtail - en to az_AZ translation catalogue (6 entries)

en: Saving…
az_AZ: Yadda saxlanılır...

en: Save
az_AZ: Yadda saxla

en: Settings
az_AZ: Parametrlər

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
az_AZ: Müəyyən edilə bilən sayt mövcud olmadığı üçün parametrləri yadda saxlamaq mümkün olmadı.

en: The setting could not be saved due to errors.
az_AZ: Səhvlərə görə parametrləri yadda saxlamaq mümkün olmadı.

en: %(setting_type)s updated.
az_AZ: %(setting_type)syeniləndi.
