Wagtail - en to hr_HR translation catalogue (9 entries)

en: default
hr_HR: zadano

en: %(site_setting)s for %(site)s
hr_HR: %(site_setting)s za %(site)s

en: Site
hr_HR: Sjedište

en: Saving…
hr_HR: Snimanje....

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
hr_HR: Nije moguće otvoriti postavku budući da nema definiranog sjedišta.

en: The setting could not be saved due to errors.
hr_HR: Nije moguće sačuvati postavku zbog grešaka.

en: %(setting_type)s updated.
hr_HR: Ažurirano %(setting_type)s
