Wagtail - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: default
lv: noklusētais

en: Site
lv: Vietne

en: Saving…
lv: Saglabā...

en: Save
lv: Saglabāt

en: Settings
lv: Uzstādījumi

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
lv: Šo iestatījumu nevarēja atvērt, jo nav definēta vietne.

en: The setting could not be saved due to errors.
lv: Kļūdu dēļ uzstādījumus nebija iespējams saglabāt.

en: %(setting_type)s updated.
lv: %(setting_type)s saglabāti.
