Wagtail - en to pt_BR translation catalogue (8 entries)

en: default
pt_BR: padrão

en: %(site_setting)s for %(site)s
pt_BR: %(site_setting)s para %(site)s

en: Saving…
pt_BR: Salvando…

en: Save
pt_BR: Salvar

en: Settings
pt_BR: Configurações

en: This setting could not be opened because there is no site defined.
pt_BR: Essa configuração não pôde ser aberta porque não há site definido.

en: The setting could not be saved due to errors.
pt_BR: A configuração não pôde ser salva devido a erros.

en: %(setting_type)s updated.
pt_BR: %(setting_type)s atualizado.
