Wagtail - en to hu translation catalogue (147 entries)

en: Wagtail images
hu: Képek

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
hu: Támogatott formátumok: %(supported_formats)s. Maximális fájlméret: %(max_upload_size)s.

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
hu: Támogatott formátumok: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
hu: A kép nem megfelelő formátumú. A támogatott formátumok: %(supported_formats)s.

en: Not a valid .%(extension)s image. The extension does not match the file format (%(image_format)s)
hu: Érvénytelen .%(extension)skép. A megadott kiterjesztés nem egyezik a fájl formátumával (%(image_format)s)

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
hu: A fájl túl nagy (%(file_size)s). A maximális fájlméret %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
hu: A képben túl sok pixel van (%(num_pixels)s). Maximálisan %(max_pixels_count)s pixelből állhat egy kép.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
hu: A fájl túl nagy. A maximális fájlméret %(max_filesize)s.

en: Full width
hu: Teljes szélesség

en: Left-aligned
hu: Balra zárt

en: Right-aligned
hu: Jobbra zárt

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Format
hu: Formátum

en: Image is decorative
hu: A kép dekoratív

en: Alt text
hu: Alt szöveg

en: Please add some alt text for your image or mark it as decorative
hu: Kérjük adjon hozzá egy alternatív szöveget, vagy jelölje meg dekoratív képként.

en: Filter
hu: Szűrő

en: Original size
hu: Eredeti méret

en: Resize to width
hu: Átméretezés szélességre

en: Resize to height
hu: Átméretezés magasságra

en: Resize to min
hu: Árméretezés minimum

en: Resize to max
hu: Átméretezés maximum

en: Resize to fill
hu: Átméretezés kitöltésre

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Closeness
hu: Közelség

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add/edit images you own
hu: Saját kép hozzáadása/szerkestése

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit any image
hu: Bármelyik kép szerkesztése

en: Choose
hu: Kiválasztás

en: Select images in choosers
hu: Kiválaszthat képeket tallózáskor

en: title
hu: cím

en: file
hu: fájl

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: created at
hu: létrehozás ideje

en: uploaded by user
hu: feltöltő

en: tags
hu: címkék

en: image
hu: kép

en: images
hu: képek

en: Add tags to 1 image | Add tags to %(counter)s images
hu[0]: Címke hozzáadása 1 képhez
hu[1]: Címke hozzáadása %(counter)s képhez

en: Add tags to images
hu: Képek címkézése

en: Are you sure you want to tag the following image? | Are you sure you want to tag the following images?
hu[0]: Biztosan címkézni szeretné a következő képet?
hu[1]: Biztosan címkézni szeretné a következő képeket?

en: You don't have permission to add tags to this image | You don't have permission to add tags to these images
hu[0]: Nincs jogosultsága címkézni ezt a képet
hu[1]: Nincs jogosultsága címkézni ezeket a képeket

en: Yes, add
hu: Igen, hozzáadom

en: No, don't add
hu: Nem, mégsem

en: Add 1 image to new collection | Add %(counter)s images to new collection
hu[0]: 1 kép hozzáadása új gyűjteményhez
hu[1]: %(counter)s kép hozzáadása új gyűjteményhez

en: Add images to collection
hu: Képek mozgatása gyűjteménybe

en: Are you sure you want to add the following image to the selected collection? | Are you sure you want to add the following images to the selected collection?
hu[0]: Biztosan hozzá szeretné adni az alábbi képet a kiválasztott gyűjteményhez?
hu[1]: Biztosan hozzá szeretné adni az alábbi képeket a kiválasztott gyűjteményhez?

en: You don't have permission to add this image to a collection | You don't have permission to add these images to a collection
hu[0]: Nincs jogosultsága hozzáadni a képet ehhez a gyűjteményhez
hu[1]: Nincs jogosultsága hozzáadni a képeket ehhez a gyűjteményhez

en: Delete 1 image | Delete %(counter)s images
hu[0]: 1 kép törlése
hu[1]: %(counter)s kép törlése

en: Delete images
hu: Képek törlése

en: Are you sure you want to delete this image? | Are you sure you want to delete these images?
hu[0]: Biztosan törölni szeretné ezt a képet?
hu[1]: Biztosan törölni szeretné ezeket a képeket?

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
hu[0]: Felhasználva %(usage_count)s alkalommal
hu[1]: Felhasználva %(usage_count)s alkalommal

en: You don't have permission to delete this image | You don't have permission to delete these images
hu[0]: Nincs jogosultsága törölni ezt a képet
hu[1]: Nincs jogosultsága törölni ezeket a képeket

en: Yes, delete
hu: Igen, törlés

en: No, don't delete
hu: Nem, ne töröljük

en: Popular tags
hu: Gyakori címkék

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of an existing image. You may delete it if it wasn't required.
hu: A feltöltés sikeres volt. Azonban az új feltöltött kép egy meglévő kép másolatának tűnik. Ha így erre a képre nincs szükség, törölhető.

en: Existing
hu: Létező

en: New
hu: Új

en: Use new image
hu: Az új kép használata

en: Use existing and delete new
hu: Meglévő kép használata és az új törlése

en: Latest images
hu: Legfrissebb képek

en: Select %(title)s
hu: %(title)s kiválasztása

en: You haven't uploaded any images in this collection.
hu: Ebbe a gyűjteménybe még nincs kép feltöltve.

en: You haven't uploaded any images.
hu: Még nem töltött fel képet.

en: Why not <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>upload one now</a>?
hu: Miért nem <a class="upload-one-now" href="#tab-upload" data-tab-trigger>tölt fel egyet most</a>?

en: Choose a format
hu: Formátum kiválasztása

en: Insert image
hu: Kép beillesztése

en: <span>%(total)s</span> Image <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span> | <span>%(total)s</span> Images <span class="w-sr-only">created in %(site_name)s</span>
hu[0]: <span>%(total)s</span> kép létrehozva <span class="w-sr-only">ezen az oldalon: %(site_name)s</span>
hu[1]: <span>%(total)s</span> kép létrehozva ezen az oldalon: <span class="w-sr-only">%(site_name)s</span>

en: Change image file:
hu: Kép cseréje:

en: Add an image
hu: Kép hozzáadása

en: Add image
hu: Kép hozzáadása

en: Save
hu: Mentés

en: Keep new image
hu: Új kép megtartása

en: Delete new image
hu: Új kép törlése

en: Editing image %(title)s
hu: %(title)s kép szerkesztése

en: Editing
hu: Szerkesztés

en: Delete image
hu: Kép törlése

en: Image focal point
hu: Kép fókuszpontja

en: URL Generator
hu: URL generáló

en: Focal point
hu: Fókuszpont

en: (optional)
hu: (opcionális)

en: To define this image's most important region, drag a box over the image above.
hu: A kép legfontosabb részének megjelöléséhez húzzon az egérrel egy téglalapot a fenti képen.

en: Current focal point shown
hu: Jelenlegi fókuszpont megjelenítve

en: Remove focal area
hu: Fókusz eltávolítása

en: Max dimensions
hu: Maximális méretek

en: Filesize
hu: Fájlméret

en: File not found
hu: Fájl nem található

en: Usage
hu: Használat

en: Sort by
hu: Sorrend

en: Select all images in listing
hu: Összes kép kiválasztása a listában

en: Sorry, no images match "<em>%(query_string)s</em>"
hu: Sajnáljuk, de egy kép sem felel meg a "<em>%(query_string)s</em>" keresésnek

en: You haven't uploaded any images in this collection. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
hu: Még nincs kép feltöltve ebbe a gyűjteménybe. Miért nem <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">tölt fel egyet most</a>?

en: You haven't uploaded any images. Why not <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">upload one now</a>?
hu: Még nem töltött fel képet. Miért nem <a href="%(wagtailimages_add_image_url)s">tölt fel egyet most</a>?

en: Preview
hu: Előnézet

en: Image URL
hu: Kép URL

en: Copy URL
hu: URL másolása

en: Copied to clipboard
hu: Vágólapra másolva

en: Copying to clipboard failed
hu: Nem sikerült a vágólapra másolni

en: Add multiple images
hu: Több kép hozzáadása

en: Add images
hu: Képek hozzáadása

en: Drag and drop images into this area to upload immediately.
hu: Húzza az egerével a feltölteni kívánt képeket erre a területre.

en: Or choose from your computer
hu: Vagy válasszon számítógépéről

en: Add to collection:
hu: Hozzáadás gyűjteményhez:

en: Upload successful. Please update this image with a more appropriate title, if necessary. You may also delete the image completely if the upload wasn't required.
hu: A feltöltés sikeres volt. Ha szükséges, adjon érthetőbb nevet a feltöltött képnek. Ha a feltöltésre nincs szükség, a képet bármikor törölheti.

en: Upload successful. However, your new image seems to be a duplicate of this existing image. You may delete it if it wasn't required.
hu: A feltöltés sikeres volt. Azonban az új feltöltött kép ezen meglévő kép másolatának tűnik. Ha így erre a képre nincs szükség, törölhető.

en: Sorry, upload failed.
hu: Sajnáljuk, de a feltöltés sikertelen volt.

en: Server Error
hu: Szerverhiba

en: Report this error to your website administrator with the following information:
hu: Hiba jelentése az aminisztrátornak a következő információkkal:

en: Image updated.
hu: Kép frissítve.

en: Image permissions
hu: Kép engedélyek

en: Add an image permission
hu: Kép engedély hozzádása

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címkézés

en: Add tags to the selected images
hu: Címke hozzáadása a kiválasztott képekhez

en: New tags have been added to %(num_parent_objects)d image | New tags have been added to %(num_parent_objects)d images
hu[0]: Új címkék hozzáadva %(num_parent_objects)d képhez
hu[1]: Új címkék hozzáadva %(num_parent_objects)d képhez

en: Add to collection
hu: Hozzáadás gyűjteményhez

en: Add selected images to collection
hu: Kiválasztott képek hozzáadása gyűjteményhez

en: %(num_parent_objects)d image has been added to %(collection)s | %(num_parent_objects)d images have been added to %(collection)s
hu[0]: %(collection)s gyűjteményhez %(num_parent_objects)d kép hozzáadva
hu[1]: %(collection)s gyűjteményhez %(num_parent_objects)d kép hozzáadva

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete selected images
hu: Kiválasztott képek törlése

en: %(num_parent_objects)d image has been deleted | %(num_parent_objects)d images have been deleted
hu[0]: %(num_parent_objects)d kép törölve
hu[1]: %(num_parent_objects)d kép törölve

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Uploading…
hu: Feltöltés folyamatban…

en: Choose an image
hu: Válasszon képet

en: Choose another image
hu: Másik kép választása

en: Edit this image
hu: Kép szerkesztése

en: Newest
hu: Legújabb

en: Oldest
hu: Legrégebbi

en: Title: (A -> Z)
hu: Cím: (A -> Z)

en: Title: (Z -> A)
hu: Cím: (Z -> A)

en: File size: (low to high)
hu: Fájlméret: (növekvő)

en: File size: (high to low)
hu: Fájlméret: (csökkenő)

en: Images
hu: Képek

en: Image '%(image_title)s' updated.
hu: '%(image_title)s' kép frissítve.

en: Edit again
hu: Újraszerkesztés

en: The image could not be saved due to errors.
hu: Hiba történt a kép mentése közben.

en: The source image file could not be found. Please change the source or delete the image.
hu: A forrás kép nem található. Kérjük válasszon ki új forrás fájlt, vagy törölje a képet.

en: Image '%(image_title)s' deleted.
hu: '%(image_title)s' kép törölve.

en: Image '%(image_title)s' added.
hu: '%(image_title)s' kép hozzáadva.

en: The image could not be created due to errors.
hu: Hiba történt a kép létrehozása közben.

en: Image
hu: Kép

en: %(count)s image | %(count)s images
hu[0]: %(count)s kép
hu[1]: %(count)s kép

en: Change image
hu: Kép cseréje
