Wagtail - en to mi translation catalogue (69 entries)

en: Wagtail images
mi: Whakaahua-a-Wagtail

en: Supported formats: %(supported_formats)s. Maximum filesize: %(max_upload_size)s.
mi: Pou hōputu: %(supported_formats)s. Korahi whakatīeke ō te kōnae: %(max_upload_size)s

en: Supported formats: %(supported_formats)s.
mi: Pou hōputu: %(supported_formats)s.

en: Not a supported image format. Supported formats: %(supported_formats)s.
mi: Ehara tēnei whakaahua e pou hōputu. Ngā pou hōputu: %(supported_formats)s.

en: This file is too big (%(file_size)s). Maximum filesize %(max_filesize)s.
mi: He nui rawa atu tēnei kōnae (%(file_size)s). Korahi whakatīeke ō te kōnae %(max_filesize)s.

en: This file has too many pixels (%(num_pixels)s). Maximum pixels %(max_pixels_count)s.
mi: He nui rawa atu te nama ō tongiiti i tēnei kōnae (%(num_pixels)s). Tongiiti whakatīeke %(max_pixels_count)s.

en: This file is too big. Maximum filesize %(max_filesize)s.
mi: He nui rawa atu tēnei kōnae. Korahi whakatieke ō te kōnae %(max_filesize)s.

en: Full width
mi: Pangoro rangiwhāwhātanga

en: Left-aligned
mi: Tīaroaro-mauī

en: Right-aligned
mi: Tīaroaro-matau

en: Collection
mi: Kohikohinga

en: Alt text
mi: Manohi kuputuhi

en: Filter
mi: Tātari

en: Original size
mi: Korahi orokohanga

en: Resize to width
mi: Korahi anō ki te rangiwhāwhātanga

en: Resize to height
mi: Korahi anō ki te ikeike

en: Resize to min
mi: Korahi anō hei iti

en: Resize to max
mi: Korahi anō hei nui

en: Resize to fill
mi: Korahi anō hei utuutu

en: Width
mi: Rangiwhāwhātanga

en: Height
mi: Ikeike

en: Closeness
mi: Tata

en: Add
mi: Tāpiri

en: Add/edit images you own
mi: Tāpiri/ whakarerekē ōu ake whakaahua

en: Edit
mi: Whakarerekē

en: Edit any image
mi: Whakarerekē ngā whakaahua

en: Choose
mi: Kōhiti

en: title
mi: taitara

en: file
mi: kōnae

en: width
mi: rangiwhāwhātanga

en: height
mi: ikeike

en: created at
mi: I hangaia ki

en: uploaded by user
mi: Nō te kaiwhakamahi ī tukuatu

en: tags
mi: pinetohu

en: image
mi: whakaahua

en: images
mi: Ngā whakaahua

en: Used %(usage_count)s time | Used %(usage_count)s times
mi[0]: I whakamahi %(usage_count)s taima
mi[1]: I whakamahi %(usage_count)s taima

en: Yes, delete
mi: Ae, muku

en: No, don't delete
mi: Kao, kaua e muku

en: Popular tags
mi: Ngā pinetohu rongonui

en: New
mi: Hou

en: Latest images
mi: Ngā whakaahua hou

en: Choose a format
mi: Kōhiti he hōputu

en: Insert image
mi: Komotanga he whakaahua

en: Change image file:
mi: Panoni te kōnae whakaahua

en: Add an image
mi: Tāpiri he whakaahua

en: Add image
mi: Tāpiri whakaahua

en: Save
mi: Puritia

en: Editing image %(title)s
mi: E whakarerekē ana a whakahua %(title)s

en: Editing
mi: Whakarerekē

en: Delete image
mi: Muku whakaahua

en: Filesize
mi: Kōnae korahi

en: File not found
mi: Ehara i kimi te kōnae

en: Usage
mi: Whakamahi

en: Preview
mi: Titiro

en: Or choose from your computer
mi: Kōhiti nō tō rorohiko rānei

en: Add to collection:
mi: Tāpiri ki te kohikohinga:

en: Sorry, upload failed.
mi: Aroha mai, kua rahua te tukuatu.

en: Server Error
mi: Hapa rorohiko

en: Delete
mi: Muku

en: Upload
mi: Tukuatu

en: Uploading…
mi: Tukuna atu...

en: Choose an image
mi: Kōhiti he whakaahua

en: Images
mi: Ngā whakaahua

en: Image '%(image_title)s' updated.
mi: Whakahua '%(image_title)s' kua whakahou

en: The image could not be saved due to errors.
mi: Ehara ka taea te puritia kī te whakahua nei, he raruraru

en: Image '%(image_title)s' deleted.
mi: Whakahua '%(image_title)s' kua mukuhia.

en: Image '%(image_title)s' added.
mi: Whakahua '%(image_title)s' kua tāpiri.

en: The image could not be created due to errors.
mi: Ehara ka taea ki te hangaia te whakahua nei, he raruraru
